UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

На допомогу сільським головам

07:10

08.11.2013

З 24 вересня по 5 жовтня у Навчально-науковому інституті післядипломної освіти Національного університету біоресурсів і природокористування України  відбулося навчання для голів сільських (селищних) рад.

Відповідно плану, затвердженого Міністерством Аграрної політики та продовольства, було розглянуто низку питань, серед яких  проект Концепції реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади в Україні, система безперервної освіти службовців органів місцевого самоврядування сільських територій, законодавче врегулювання добровільного об’єднання сільських територіальних громад.  Присутні були ознайомлені із зарубіжним досвідом та вітчизняною практикою міжмуніципального співробітництва.  

М.Кулаєць-заслужений економіст України, професор,  директор ННІ  післядипломної освіти НУБіП України проінформувала присутніх про тенденції та перспективи розвитку агропромис­лового комплексу України,. Г.Зуб,  директор департаменту фінансів Мінагрополітики  ознайомив присутніх з державними цільовими програмами розвитку сільських територій. У роботі навчання взяли участь провідні вчені  науково-дослідних інститутів та експерти з питань аграрного, земельного та екологічного права.

 Заступник Голови Всеукраїнської  Асоціації сільських та селищних рад, керівник Виконавчої дирекції  В.Є.Івченко ознайомив присутніх з цілями і задачами організації, перспективами співробітництва і окреслив коло нагальних питань, які будуть вирішуватися за допомогою Асоціації та державних структур найближчим часом.

 

 

07:10

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0