UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

В Донецькій ОДА відбулася зустріч з керівниками новостворених громад

23:34

14.01.2017

13 січня керівники новостворених територіальних громад Донеччини зустрілись з очільником області Павлом Жебрівським та керівниками структурних підрозділів ОДА. Головам громад розповіли про пріоритетні вектори розвитку.

Звертаючись до голів та секретарів об’єднаних громад, голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський зазначив, що у 2017 році актуальним залишається виконання стратегічних програм – розвиток інфраструктури, створення опорних шкіл, ЦНАПів та центрів безпеки, відновлення лікарень. Головне ж завдання – створення робочих місць та покращення рівня життя громадян.

«Для покращення роботи органів місцевого самоврядування ми проведемо програму стажування для керівників громад. Також вашим завданням є пошук активних людей, які хочуть створити свій бізнес. Ми маємо зменшити вплив містоутворюючих підприємств та створити умови для вільної конкуренції», – наголосив Павло Жебрівський, звертаючись до голів громад.

Керівники департаментів Донецької ОДА розповіли про підтримку, яку буде здійснювати обласна влада під час реалізації інфраструктурних проектів у громадах. Вони зазначили, що для новостворених громад важливе значення має обмін досвідом з успішними громадами з інших регіонів України.

Також багато уваги були присвячено нагальним потребам громад. Директор департаменту капітального будівництва Юрій Винокуров розповів про основні етапи виконання будівельних та ремонтних робіт, шляхи залучення інвестицій та ефект, який очікується від виконання головних проектів.

Влада завжди готова підтримати ініціативи, навчити та вирішити деякі питання, але головна активність має надходити від керівництва громад, бо саме вони несуть пряму відповідальність за розвиток своїх міст та сіл.

Джерело: 

23:34

14.01.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0