UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

КОНКУРС на участь у семінарі “Мери, лідери змін”, що організовується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи 15-16 лютого 2017 року

13:21

27.01.2017

Конгрес місцевих та регіональних влад Ради Європи проводитиме 15-16 лютого 2017 року у м. Одеса семінар “Мери, лідери змін” для міських та селищних голів, обраних на місцевих виборах 2015 року. Семінар є можливістю для спілкування з міжнародними та українськими політиками, експертами, та членами Конгресу місцевих та регіональних влад Ради Європи. Семінар проводиться в рамках виконання проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні» та Плану дій Ради Європи для України на 2015-2017 роки.

Мета семінару – покращення розуміння ролі та обов’язків, які покладаються на міських  та селищних голів; сприяння залученню громадськості до прийняття рішень на місцевому рівні; вдосконалення етичних стандартів в політиці та прийнятті рішень, а також розвиток лідерських та комунікаційних навичок учасників семінару. Завдання семінару також полягають у налагодженні співпраці між учасниками та посиленні їх взаємодії з асоціаціями органів місцевого самоврядування. Додаткова підтримка буде надана окремим громадам у реалізації місцевих ініціатив для більш ефективного, прозорого та етичного врядування.

До участі у відборі запрошуються міські   та селищні голови з Одеської, Миколаївської, Херсонської та Запорізької областей, які відповідають щонайменш одному з нижче наведених критеріїв:

  • Політична воля та готовність міського голови брати участь та виконувати проекти з місцевої демократії у своєму місті / селищі;
  • Особиста вмотивованість до розвитку місцевої демократії у своїй громаді;
  • Досвід у виконанні місцевих проектів із залученням громадськості та у співпраці з громадськими організаціями;
  • Активна участь у національних асоціаціях місцевого самоврядування;
  • Міські голови, які представляють культурні та етнічні меншини;
  • Молоді міські голови та міські голови – жінки заохочуються до участі.

Для участі у семінарі необхідно дати відповіді на запитання, наведені в опитувальній формі, та надіслати її до 31 січня 2017 року на електронну адресу svitlana.gryshchenko@coe.int.  

Докладна інформація про захід буде надіслана зареєстрованим учасникам найпізніше 7 лютого 2017 року.

 

Джерело: https://www.coe.int/

13:21

27.01.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0