UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Найменші мешканці Каланчацького району отримали дитячий садочок

21:01

29.01.2017

 

Сьогодні, 27 січня, урочисто відкрили навчально-виховний комплекс в селі Новокиївка Каланчацького району. Для 50 діток відчинились двері довгоочікуваного садочка.

Понад 20 років мешканці селища чекали відкриття дошкільного закладу, тож не дивно, що це стало справжнім святом не тільки для батьків, вихователів і вихованців, але і для всього села.

 

Розділити радість з мешканцями села прибули перший заступник голови облдержадміністрації Валентина Січова, начальник управління освіти та науки ОДА Євген Криницький, голови району, селищ та об'єднаної територіальної громади.

 

Вітаючи усіх присутніх з чудовою подією Валентина Січова відмітила активну позицію районної і місцевої влади: «Коли об’єднуються зусилля, коли є вчасна ініціатива від сільської громади, сільського голови, людей, які працюють та ця ініціатива підтримується обласною владою – це завжди дає добрий результат».

 

Виступаючи, Євген Криницький привітав дітей, їхніх батьків та колектив працівників із відкриттям затишного сучасного дошкільного закладу, побажав їм усіляких гараздів, подякував за плідну працю.

Після теплих слів вітання керівники області та району вручили малятам подарунки у вигляді необхідної побутової техніки та дитячих іграшок.

По завершенню урочистостей гості свята мали можливість на власні очі переконатися, що у дитячому садочку створенні всі умови, аби діткам було затишно і комфортно. Вишукано облаштовані спальні й ігрові кімнати, добротні килимові покриття, іграшки, сучасний дитячий майданчик – все це створює прекрасні умови для роботи вихователів, фізичного й розумового розвитку дітей.

 

 

Джерело:

 Херсонська Обласна Державна Адміністрація

21:01

29.01.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0