UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

"Мери – лідери економічних змін": нова програма Європейського Союзу

16:48

06.02.2017

 

«Мери – лідери економічних змін»

Європейський Союз започатковує нову програму для країн Східного партнерства (Азербайджан, Вірменія, Білорусь, Грузія, Україна та Республіка Молдова), партнером в реалізації якої відібрана «Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад».

Вказана програма передбачає розробку місцевих стратегії економічного зростання до якої залучатимуться не тільки органи місцевого самоврядування, а й представники бізнесу і громадських організацій, а також Світового банку.

Сфера дії програми:

Мери для економічного зростання (Mayors for Economic Growth (M4EG) є новою ініціативою ЄС спрямованою на заохочення органів місцевого самоврядування в шести країнах Східного партнерства активізувати місцеве економічне зростання і надати поштовх для створення нових робочих місць шляхом зміцнення навичок і можливостей співробітників муніципалітетів для реалізації місцевих економічних стратегій, відповідно до принципів ефективного управління фінансами та ресурсами.

Відповідальність і спроможність муніципалітетів варіюються від країни до країни, але органи місцевого самоврядування відіграють важливу роль у здійсненні національних цілей в області політики і прийняття реальних змін на місцях.

Мета проекту полягає в підтримці сталого економічного зростання муніципальних утворень в регіоні Східного партнерства, заохочуючи їх рухатися в напрямку посилення відповідальності, прозорості і бізнес-орієнтації.

16:48

06.02.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0