UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об'єднаних територіальних громад

11:45

16.02.2017

9 лютого 2017 року в адміністративному приміщення Старобогородчанської сільської ради ОТГ відбулась вступна конференція проекту «Інвестиція в політичну грамотність учнів – майбутній розвиток об'єднаних територіальних громад», який реалізовує ГО «Агенція розвитку громад Богородчанського району» (с-ще Богородчани, Івано-Франківська область) у партнерстві із ГО «Фонд розвитку ініціативи громади» (м. Мала Виска, Кіровоградська область) в рамках проекту «Українська регіональна платформа громадських ініціатив», що  здійснюється за фінансової підтримки Європейського Союзу та адмініструється ГО «Жіночі перспективи» (м.Львів) та БФ «Центр громадських ініціатив» (м.Перечин, Закарпатська область).

Завдяки використанню сучасних інформаційних технологій представлення відбулось одночасно для двох об'єднаних територіальних громад – Старобогородчанської сільської ради ОТГ (Івано-Франківська область) та Маловисківської міської ради ОТГ (Кіровоградська область). В роботі конференції взяли участь Старобогородчанський сільський голова Ярослав Здерка, представники партнерів проекту, педагогічні працівники  та учні освітніх закладів із об'єднаних територіальних громад Івано-Франківської та Кіровоградської областей. Учасники з різних регіонів України привітали один одного із початком проекту та побажали успіху щодо його впровадження.

Партнерами проекту виступають: Старобогородчанська сільська рада ОТГ, Маловисківська міська рада ОТГ, Івано-Франківська обласна рада, Івано-Франківська обласна дирекція Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

Мета проекту - залучення школярів старших класів Старобогородчанської ОТГ та Маловисківської ОТГ до процесів прийняття рішень щодо розвитку об'єднаних територіальних громад шляхом підвищення політичної грамотності учнів з місцевого самоврядування та реформи децентралізації, а також ознайомлення з інструментами залучення громадськості до прийняття рішень.

 

 

11:45

16.02.2017

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0