UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Проект USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

22:25

21.02.2017

 

21 лютого 2017 року відбулася церемонія офіційного відкриття Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Підтримка аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»).

У церемонії відкриття Проекту взяли участь пані Посол США Марі Йованович, заступник Міністра аграрної політики та продовольства з питань європейської інтеграції Ольга Трофімцева, депутати Верховної Ради України, керівники профільних галузевих асоціацій та учасники форумів.

У своєму виступі пані Посол Марі Йованович наголосила, що сільськогосподарська галузь України може виступити рушійною силою загального економічного розвитку країни та джерелом процвітання її населення. Новий Проект Агентства США з міжнародного розвитку покликаний стати каталізатором інвестицій у нові технології, удосконалення інфраструктури та запровадження систем контролю безпечності харчових продуктів при післяврожайній обробці, первинній переробці, зберіганні, пакуванні, що дозволить сільгосптоваровиробникам створити додану вартість, а споживачам як в Україні, так і за її межами отримати корисну і якісну продукцію.

Проект також працює над зниженням бар'єрів, що стоять на заваді розширенню зовнішніх та внутрішніх ринків збуту сільськогосподарської продукції, та на підвищенням конкурентоспроможності продукції та якості управління в аграрній галузі. Це забезпечить кращі можливості для працевлаштування сільського населення та привабливі умови проживання в сільській місцевості України.

Після церемонії офіційного відкриття Проекту пройшла конференція «Проект USAID «Агросільрозвиток»: перспективи та можливості», яка відбулася у рамках серії міжнародних форумів і виставок з питань розвитку фермерських технологій, тепличного господарства та експорту сільськогосподарської продукції, які проходять цими днями у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».

На конференції були представлені можливості, які відкриватимуться перед фермерськими господарствами, малими і середніми сільськогосподарськими підприємствами та кооперативами в рамках різноманітних грантових програм підвищення спроможності, які планує Проект. Крім того, були надані детальні роз'яснення з технічних питань подання заявок для участі в оголошеній Проектом грантовій програмі з підтримки розвитку аграрних МСП.

До вашої уваги презентації:

про діяльність Проекту USAID "Агросільрозвиток"

про першу грантову програму Проекту

або за посиланням: 

https://drive.google.com/…/fo…/0B8nbM1_eOHM-b09fSDZLZXYxM2s…

***
За додатковою інформацією про USAID, будь ласка, відвідайте веб-сторінку www.usaid.gov, а за додатковою інформацією про Проект USAID «Агросільрозвиток» – сторінку www.facebook.com/usaid.ards.

USAID Ukraine - USAID Україна#ARDS #Агросільрозвиток

22:25

21.02.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0