UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Васср взяла участь у XXIV Міжнародній агропромисловій виставці “АГРО 2012”

12:09

08.11.2013

 

З 5 по 8 вересня 2012 року в Національному  Комплексі «Експоцентр України» (ВДНГ) відбулась найбільша загальнодержавна виставка України в агропромисловому комплексі – АГРО 2012. У її роботі взяла участь представники Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

 

Всемірне сприяння реалізації державної аграрної політики, економічному зростанню сільськогосподарського виробництва; оцінка потенціалу українського ринку, його інвестиційної привабливості; сприяння процесам розвитку міжнародного співробітництва в агропромисловому комплексі; налагодження ділових контактів між науковими організаціями та науково-виробничими підприємствами з метою створення спільних проектів на проведення досліджень і розробок; презентація досягнень кращих господарств і сільськогосподарських підприємств усіх областей України, стану їх діяльності та обміну позитивним досвідом в роботі; демонстрація кращих зразків світового та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки, засобів механізації, обладнання для утримання та годування тварин, обладнання для кормо виробництва, ветеринарних і біопрепаратів, агрохімії, біоенергетики та агроекології, - так визначили мету виставки організатори. 

Представники асоціації Житомирщини, Полтащини, Луганщини, Івано- Франківщини та інших регіонів України, працівники виконавчої дирекції ВАССР, Микола Фурсенко - голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад взяли участь у науково- практичній конференції у перший день відкриття виставки. Про перспективи розвитку аграрного сектору України говорив Микола Присяжнюк - очільник  Міністерства аграрної політики иа продовольсьва України.  Микола Фурсенко взяв участь у обговоренні доповіді міністра. Він провів аналіз змін, які відбулись на селі останнім часом. Говорив про переваги і недоліки реформи аграрного сектору та вплив на реальне життя сільських мешканців.

У рамках виставки представники ВАССР відвідали такі спеціалізовані заходи: міжнародна спеціалізована виставка сільськогосподарської техніки; спеціалізована виставка автоматизації, управління, альтернативної енергетики, GPS і GIS технологій; виставка рослинних енергоресурсів “Біопаливо-2012″; виставка тваринництва та ветеринарної медицини; спеціалізована виставка конярства та кінного спорту; виставка рибного господарства та рибальства; плодоовочевий форум; виставка грибної індустрії, тощо.

Для сільських голів були організовані спеціальні заходи. Цікаву інформацію одержавли представники ВАССР стосовно ходу реалізації програми "Рідне село", зокрема про державну підтримку молочарства та садівництва. Змістовним  був семінар стосовно реальних механізмів створення кооперативів на селі, а також коментарі ризиків, які виникнуть у 2013 році в земельних питаннях, організованих за сприяння Usaid. 

У XXIV Міжнародній агропромисловій виставці “АГРО 2012”  вяли участь близько   400 підприємств, фірм, компаній з 24 регіонів України та Автономної Республіки Крим, іноземні компанії з 21 країни світу.

 

12:09

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0