UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Три села на Полтавщині об'єднали зусилля і переходять на роздільний збір сміття

10:58

14.03.2017

У Полтавській області три села об’єдналися, щоб запровадити роздільний збір сміття.

Угоду про співпрацю уклали Мачухівська, Судіївська сільські ради Полтавського району та Площанська Решетилівського району в рамках проекту поводження з побутовими відходами, передає Лтава

Вже в квітні папір, скло та пластик почнуть збирати в окремі контейнери у Полтавському районі. 

Як зазначає Мачухівський сільський голова Валерій Білокінь, проект забезпечить ефективне сортування і утилізацію відходів. 

«Нам вдалося створити комунальне господарство, щоб покращити санітарний стан і комфортні умови для проживання населення, - наголошує він. – Перш за все треба, щоб сміття не валялося у лісосмугах та балках, а складувалося для подальшої переробки».

На реалізацію проекту з обласного, районного та місцевого бюджетів виділять понад шістсот тисяч гривень. 

Перейняти досвід полтавських сіл приїхала делегація з Харківської області.«Голови наших сільських і селищних рад мають намір більш детально вивчити шлях колег від ініціативи до реалізації проекту, - пояснює радник голови Харківського обласної ради Олена Кулик. – Головне - зрозуміти, як їм вдалося об’єднати зусилля».

Нині Мачухівська сільська рада працює над створенням проекту «Агенція розвитку території Полтавського району», який дасть змогу залучити більше інвестицій для покращення інфраструктури громади.

 

Джерело: ecotown.com.ua

10:58

14.03.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0