UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ПІДПИСАНО УГОДУ ПРО СПІВПРАЦЮ МІЖ ВСЕУКРАЇНСЬКОЮ АСОЦІАЦІЄЮ СІЛЬСЬКИХ ТА СЕЛИЩНИХ РАД ТА ГРОМАДСЬКОЮ ОРГАНІЗАЦІЄЮ «ЗЕЛЕНА СМУГА»

15:06

15.03.2017

Сьогодні, 15 березня 2017 року, було підписано угоду про співпрацю між Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад та Громадською організацією «Зелена Смуга».

Мета підписання угоди - об’єднання зусиль для сприяння розвитку енергозбереження в селах та сільських територіях, роз’яснення інформації сільському населенню щодо можливостей впровадження альтернативних енергоефективних технологій. Заходів в сільському господарстві направлених на  впровадження передових розробок світового і вітчизняного виробництва сільгосппродукції. Застосування новітніх зразків сільськогосподарської техніки, обладнання для соціально-економічного розвитку сільських територій, забезпечення продовольством та залучення економічно активного населення країни.

Також на меті є спільна підтримка децентралізації в Україні та посилення інституційної спроможності органів місцевого і регіонального самоврядування, реалізація заходів щодо підвищення якості медичної допомоги згідно міжнародних стандартів в українських селах та селищних територіях, сприяння екологічній та культурній просвіті в сільських та селищних радах, поліпшенню поінформованості сільського населення щодо проблем навколишнього середовища та інших існуючих екологічних, культурних проблем та пошуку механізмів їх вирішення.

15:06

15.03.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0