UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Всеукраїнський форум із сільського туризму (Вінниця)

10:03

20.03.2017

21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться всеукраїнський форум присвячений сільському/зеленому туризму за підтримки посольства Фінляндії в Україні в рамках проекту Image Mapping.

Всеукраїнський форум із сільського туризму “Image Mapping”: Використання потенціалу громади для розвитку сільського туризму

21-22 квітня 2017 року в місті Вінниця відбудеться всеукраїнський форум присвячений сільському/зеленому туризму за підтримки посольства Фінляндії в Україні.

Основною темою заходу буде обговорення міжсекторних моделей співпраці в громадах, агротуристичні кластери, використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад для розвитку галузі

У Форумі візьмуть участь люди зацікавлені в розвитку зеленого/сільського туризму в своїх громадах та загалом в Україні: власники агро-садиб, активісти із малих громад, члени організацій з розвитку сільського туризму,члени фондів громад, працівники профільних державних відомств та установ (працівники заповідників, музеїв, органів виконавчої влади та самоврядування центрального імісцевого рівнів), сільські культ-працівники і митці, представники туристичних фірм.

Програма форуму:

1) Співпраця в громаді між різними секторами;
2) Агротуристичні кластери;
3) Використання місцевого культурного, природного та соціального потенціалу громад;
4) Залучення ресурсів;
5) Садиба сільського туризму як структурна одиниця галузі;
6) «Банк прогресивних ініціатив»;
7) Сучасне правове поле та консультаційна діяльність;

Також організатори розкривають модель акцій в громадах та інструменти промоції проекту «Image Mapping», можливості його впровадження в окремих сільських громадах.

Організаційні моменти:

Проїзд, проживання і харчування покриваються для відібраних учасників Форуму, що прийняли участь у всій програмі заходу. Також передбачена участь відібраних вільних слухачів, без відшкодування їм витрат.

Також у вас є можливість прийняти участь у ролі спікера на Форумі. Ви можете обрати тематичний блок із програми ВГОРІ або представити свій цікавий досвід розвиту сільського туризму в своїх громадах в секції «Банк прогресивних ініціатив». Спікерам буде надана можливість використати засоби презентаційного мультимедіа.

Для участі потрібно заповнити окрему гугл-форму до 5 квітня 2017 р. Результати відбору будуть відомі 7 квітня.

Більше тут.
Контактна iнформацiя:
pangeya.ultima.dc@gmail.com0937593054

Останній день подання: Квітень, 5, 2017
Дата проведення: Квітень, 21-22, 2017

 

Джерело: Портал "Громадський простір"

10:03

20.03.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0