UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

На допомогу землевпорядникам: довідник природно-сільськогосподарського районування України

16:28

21.03.2017

15 лютого 2017 року на факультеті землевпорядкування НУБіП України відбувся Всеукраїнський круглий стіл «Нові підходи до нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення та населених пунктів: проблеми та практична реалізація”. Дискусія, започаткована на ньому, триває ще й досі. Аби допомогти фахівцям з землеустрою, а також на численні прохання учасників круглого столу ми публікуємо монографію «Природно-сільськогосподарське районування України».

Зважаючи на те, що Методика нормативної грошової оцінки земель сільськогосподарського призначення, затверджена постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2016 р. № 831, передбачає диференціацію нормативів капіталізованого рентного доходу на землях сільськогосподарського призначення у розрізі природно-сільськогосподарських районів АР Крим, областей, міст Києва та Севастополя, довідник стане в нагоді виконавцям робіт із землеустрою, які складають технічну документацію із нормативної грошової оцінки земель (земельних ділянок) сільськогосподарського призначення.  

Повний текст монографії, що містить, серед іншого, довідник до карти природно-сільськогосподарського районування, яким районування деталізується до рівня сільських (селищних) рад та міст, розміщується за згоди авторів – відомих вчених Андрія Мартина, Сергія Осипчука та Олександра Чумаченка.  

Завантажити монографію можна за посиланням ТУТ

 

Тарас Євсюков,

декан факультету землевпорядкування

 

Джерело: НУБіП України

 
 

16:28

21.03.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0