UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

ФСЄ запрошує до участі у тренінговій програмі для тренерів у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я»

13:19

24.03.2017

ФСЄ запрошує до участі у тренінговій програмі для тренерів у рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства»

23-27 травня 2017 року в м.Києві

Проект «Публічні бюджети від А до Я: Інформування, активізація та залучення громадянського суспільства» реалізується Фондом Східна Європа (ФСЄ) та Фундацією польсько-української співпраці ПАУСІ за фінансової підтримки Європейського Союзу. Метою проекту, який розпочався в вересні 2016 р., є залучення широких кіл громадськості, ЗМІ, організацій громадянського суспільства (ОГС) до процесів моніторингу публічних фінансів та формування державного та місцевих бюджетів. В рамках проекту проводяться аналітичні дослідження та розробляються рекомендації для органів місцевого самоврядування та уряду України з питань підвищення прозорості бюджетного процесу та залучення громадськості, здійснюються заходи з підвищення компетенцій громадських організацій в сфері публічних фінансів, створюються інноваційні IT рішення для інформування та участі громадян. Проект також працює з журналістами та мас-медіа з метою спільного планування та проведення інформаційних кампаній, щоб доносити складну економічну інформацію до аудиторії у простій та зрозумілій формі.

Одним з компонентів проекту «Публічні бюджети від А до Я» є тренінгова програма «Школа бюджетної грамотності для громадських організацій». В рамках програми в м. Києві буде проведений 5-денний навчальний курс з підготовки 18 тренерів у сфері бюджетної прозорості, моніторингу публічних фінансів та різних аспектів участі громадськості в бюджетних процесах. В рамках тренінгу  також будуть представлені кращі приклади національних та міжнародних практик участі громадськості в моніторингу публічних коштів і проведенні адвокаційних кампаній.

Очікується, що в подальшому підготовлені фахівці за фінансової та організаційної підтримки проекту проводитимуть навчально-тренінгові заходи для регіональних та місцевих громадських організацій та ЗМІ для підвищення їх компетенцій та рівня залученості у сфері публічних фінансів як в рамках проекту «Публічні бюджети від А до Я», так і в рамках інших ініціатив, в тому числі власних.

Головними критеріями відбору є:

  • Готовність взяти активну участь в п’ятиденному тренінгу, що відбудеться в Києві з 23 по 27 травня 2017 р.
  • Мотивація, готовність використовувати у роботі та поширювати здобуті знання
  • Попередній досвід успішного проведення тренінгів та/або адвокаційних кампаній
  • Досвід роботи з тематикою проекту, спрямованою на відкритість і прозорість бюджетної інформації
  • Потенціал кандидата
  • Членство в громадських організаціях

Для учасників з інших міст організатори відшкодовують витрати за проїзд та проживання на час проведення тренінгу (5 діб). У разі Вашої зацікавленості, просимо заповнити аплікаційну форму (https://goo.gl/forms/j5s43wKB8M1uzjqn2) та надіслати резюме на ел. пошту budget@eef.org.ua не пізніше 23:59 12 квітня 2017 р.

Програма та інформація щодо місця проведення буде надіслана відібраним учасникам.

Усі заявки, подані на конкурс, будуть розглянуті та оцінені на основі критеріїв відбору незалежною комісією експертів.

Останній термін подачі заявок – 12 квітня 2017 р.

Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 26 квітня 2017 р.

Орієнтовний термін проведення заходів для поширення здобутих знань – липень-листопад 2017р.

Питання щодо цього оголошення про конкурс можна надсилати у письмовій формі на електронну адресу yuriyp@eef.org.ua до 9 квітня 2017 року.

Контактна особа:

Юрій Піскалюк, менеджер програм. Тел/факс: (+380 44) 200-38-24/25/26, yuriyp@eef.org.ua

 

Джерело: eef.org.ua

13:19

24.03.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0