UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Робочі зустрічі щодо утворення ОТГ на території Сосницького та Менського районів.

11:06

03.04.2017

Днями керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення ВАССР, депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко провела робочі зустрічі з головою Менської районної ради Олександром Мисником та заступником голови Сосницької районної ради Геннадієм Смаглюком. Головне питання, яке порушувалось в ході зустрічей це утворення об’єднаних територіальних громад на території Сосницького та Менського районів.

Цього ж дня Ірина Грозенко прийняла участь в громадських обговореннях жителів Миколаївської сільської ради Менського району, де обговорювалась пропозиція Березнянської селищної ради, щодо об’єднання в Березнянську об’єднану територіальну громаду з центром в селищі Березне.

Уважно слухали селяни про переваги та перспективи розвитку об’єднаних територіальних громад області.

В своєму виступі Ірина Грозенко передала вітання виборцям від народного депутата України Валерія Давиденка, який є першим серед народних депутатів України від Чернігівщини, що підтримують реформу децентралізації в країні.

В своєму виступі депутат обласної ради повідомила, що в рамках програми «Здорова нація» за сприянням Валерія Давиденка в районах округу проводяться медичні огляди селян висококваліфікованими лікарями з Києва.

Натомість жителі села Миколаївка просили порушити клопотання перед народним депутатом України про відновлення роботи фельдшерського пункту, який не працює через відсутність медичного працівника.

Було багато запитань до виступаючої, на що присутні селяни отримали вичерпні відповіді.

 

11:06

03.04.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0