UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку»

23:17

07.04.2017

За ініціативи керівника виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Ірини Грозенко, в Кіптівській сільській раді, пройшла зустріч з представниками проекту Агенства США з міжнародного розвитку USAID  «Підтримка аграрного і сільського розвитку». Очолює проект Петер Рейдер.

Представляли проект Світлана Прокопенко, керівник напряму сільського розвитку та Сергій Кубах, експерт з питань управління земельних ресурсів та Іван Фурсенко, перший заступник керівника виконавчої дирекції ВАССР. Втілювати проект в Україні буде компанія Кімонікс Інтернешнл.

На початку зустрічі голова Кіптівської сільської ради Володимир Кучма ознайомив  гостей з  центром надання адміністративних послуг, який відповідає всім сучасним європейським вимогам. В ході зустрічі обговорені цілі проекту та ключові напрями діяльності.

В рамках Проекту буде зроблена децентралізація землеустрою в громаді та планується створення ряд кооперативів по заготівлі ягід, грибів та сільськогосподарських продуктів. 

 

 

23:17

07.04.2017

"Інститут старости" – навчання для старост Чернігівської області

У Чернігові, з 14 по 16 лютого, пройшов тренінг – навчання на тему «Посилення інституційної спроможності інституту старости в контексті розвитку реформи м

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0