UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

5-та Міжнародна конференція «Агрофорум Маре Балтікум» м. Тарту (Естонія)

11:29

04.05.2017

Делегація з України взяла участь в 5-й Міжнародній конференції «Агрофорум Маре Балтікум», яка проходила в м. Тарту (Естонія).
 
До складу делегації увійшли Директор департаменту сільського розвитку Міністерства аграрної політики та продовольства України А.Стефанович, перший заступник Керівника Виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад І.Фурсенко, Президент Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб Р.Корінець. 
 
Програма конференції включає в себе пленарні засідання та круглі столи за наступними напрямками: сільське господарство як основа розвитку сільських регіонів; субсидії і заходи підтримки сільського господарства; роль тваринництва в розвитку сільських районів і охорона навколишнього середовища; управління ризиками в сільськогосподарському секторі.
 
Під-час міністерської зустрічі Форуму, Іван Фурсенко наголосив на доцільності першочергового врахування якості життя сільського населення (медицина, освіта, спорт та культура), рівноправного доступу до земельних та фінансових ресурсів при подальшому плануванні Єдиної сільськогосподарської політики ЄС.
 
«Агрофорум Маре Балтікум» об'єднує зусилля міністрів сільського господарства, вищого державного керівництва, керівників сільськогосподарських університетів, підприємців, представників асоціацій виробників і переробників сільськогосподарської продукції країн, що омивається Балтійським морем, а також країн Східного Партнерства задля розвитку співпраці одночасно на політичному, адміністративному, науково-дослідному і діловому рівнях.
 
Основними доповідачами виступали представники Продовольчої і сільськогосподарської організації ООН, Організації економічного розвитку та співробітництва, Європейської комісії та Європейського Парламенту.

11:29

04.05.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0