UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Запрошення до подання проектних пропозицій «Місцеві ініціативи з прозорості та громадської участі в Україні»

13:56

12.05.2017

 

Це запрошення до подання проектних пропозицій оголошено в рамках Проекту Ради Європи «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні», який впроваджується Конгресом місцевих та регіональних влад Ради Європи, для органів місцевого самоврядування в Україні, представники якого брали участь в семінарах «Мери - лідери змін», організованих протягом 2014 - 2017 року в рамках проекту «Сприяння розвитку місцевої демократії в Україні».

Запрошення до подання проектних пропозицій спрямоване на підтримку органів місцевого самоврядування в Україні у плануванні, розробці та впровадженні сталих ініціатив, які можуть бути поширені, та стосуються залучення громадськості з більш розгорнутою метою органів місцевого самоврядування до більшої відкритості, інклюзивності, підзвітності та прозорості у співпраці з громадянами з урахуванням гендерного аспекту.

Заповнену і підписану заявку на отримання гранту англійською та українською мовою разом із супровідними документами потрібно надіслати в електронній формі (файли Word і/або PDF) на таку електронну пошту: congress.cooperation@coe.int. Електронні листи повинні містити таке посилання в темі листа: APPLICATION: 2017 – Local initiatives on transparency and citizen participation in Ukraine.

Інші запитання, що стосуються цього конкретного запрошення до подання проектних пропозицій, надсилаються щонайпізніше за тиждень до кінцевого терміну для подання заявок на отримання гранту, англійською або українською мовою лише на цю адресу: congress.cooperation@coe.int, з таким посиланням в темі листа: QUESTIONS: 2017 - Local initiatives on transparency and citizen participation in Ukraine.

Заявки на отримання гранту повинні бути надіслані до 21 травня 2017 р. (до опівночі за центральноєвропейським часом). Заявки, одержані після вищезазначеної дати, не будуть прийняті до розгляду.

Запрошення до подання проектних пропозицій
Заявка на отримання гранту
Зразок попереднього бюджету
Зразок угоди про надання гранту

 

 

Джерело: Council of Europe

13:56

12.05.2017

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0