UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Форум суб’єктів надання адміністративних послуг Чернігівщини «Сервіси майбутнього».

16:46

12.05.2017

За сприянням Чернігівської обласної державної адміністрації та головного територіального управління юстиції у Чернігівській області відбувся форум суб’єктів надання адміністративних послуг Чернігівщини «Сервіси майбутнього».

Основною темою форуму було створення і функціонування центрів надання адміністративних послуг (ЦНАПів) на Чернігівщині. Запровадження надання адміністративних послуг через ЦНАПи: переваги, недоліки та перспективи розвитку. Європейський досвід спрощення взаємовідносин між владою і громадою.

Відкрили захід та виступили з вступним словом Леонід Сахневич, перший заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації; Валентин Мельничук, перший заступник голови Чернігівської обласної ради; Олександр Каменчук, начальник відділу розвитку системи надання адміністративних послуг Міністерства економічного розвитку і торгівлі України; Олег Трейтяк,  начальник Головного територіального управління юстиції у Чернігівській області; Ірина Грозенко, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, депутат Чернігівської обласної ради та Андрій Дергун, директор Всеукраїнської асоціації центрів надання адміністративних послуг.

Про досвід створення центру надання адміністративних послуг в Кіптівській територіальній громаді Чернігівської області поділилися очільник громади Володимир Кучма та Ірина Грозенко, керівник виконавчої дирекції Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад.

В своєму виступі Ірина Грозенко відзначила Кіптівську громаду – одну з першопроходьців децентралізації на Чернігівщині, якій вдалося створити справді взірцевий ЦНАП, що торік здобув переконливу перемогу у всеукраїнському конкурсі «Кращі практики місцевого самоврядування-2016».

 

 

16:46

12.05.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0