UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

СТАРОЛИСЕЦЬКА ГРОМАДА НА ТИСМЕНИЧЧИНІ РЕАЛІЗУВАЛА ПРОЕКТ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ

12:41

01.06.2017

30 травня голова Тисменицької районної державної адміністрації Іван Семанюк, голова Тисменицької районної ради Роман Крутий, начальник відділу з питань міжнародних зв’язків, інвестицій та проектної діяльності виконавчого апарату Івано-Франківської обласної ради Юрій Цимбалюк та сільський голова с. Старий Лисець Анатолій Лущак урочисто перетинали стрічку нового обладнання. Його придбали в рамках реалізації Старолисецькою громадою чергового проекту з енергоефективності.

Завдяки впровадженню проекту «Удосконалення механізмів застосування альтернативних джерел опалення в комунальному секторі села Старий Лисець», який став переможцем п’ятого обласного конкурсу проектів та програм розвитку місцевого самоврядування, придбано дровокол. Обсяги співфінансування цього проекту становили: 75 тисяч гривень з обласного бюджету, 10 тисяч гривень з районного бюджету, 80 тисяч гривень із сільського бюджету та 10 тисяч гривень - це кошти Старолисецького житлово-комунального підприємства.

  

 

Анатолій Лущак повідомив, що спочатку машина-дровокол працюватиме тільки для потреб бюджетних установ і використовуватиметься комунальною службою села, а згодом послугами цього устаткування зможуть користуватися і мешканці села.

 

Старолисецька громада, яка Радою Європи у 2013 році визнана найбільш енергоефективною в Україні, активно працює в цьому напрямку. Тут усі комунальні установи використовують не газ, а тверде паливо. Тож придбання обладнання для заготовки та колки дров суттєво полегшить роботу місцевого комунального підприємства. Крім того, це три додатково створені робочі місця.

 

У реалізації проектів різного рівня Старолисецька громада має позитивну динаміку, що дає змогу не тільки залучати додаткові ресурси та позабюджетні кошти для вирішення нагальних питань, але й працювати на перспективу та покращувати життя місцевих мешканців. 

 

Джерело: Тисменицька районна державна адміністрація

© Фото - редація газети "Вперед"

12:41

01.06.2017

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0