UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Авангард відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич

11:23

16.06.2017

15 червня 2017 року Авангард з робочим візитом відвідала Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич в супроводі заступника голови Одеської обласної державної адміністрації Сергія Колебошина.

 

Авангардівський селищний голова Сергій Хрустовський, директор Авангардівського НВК Тетяна Кондратюк і депутати селищної ради Ірина Ропотан і Ігор Берник познайомили високих гостей з роботою дитячого садка і школи. Міністр була приємно здивована побаченим, жваво цікавилася всім, що стосується роботи дошкільної та початкової шкільної установи, в тому числі і фінансовою стороною питання.

- Я дуже вдячна Авангардівському селищному голові Сергію Хрустовському, який вкладає зусилля і фінанси в систему освіти - це найважливіші інвестиції! Дитячий садок і школа Авангарду може бути моделлю для прикладу, - підкреслила Лілія Гриневич. Зізнавшись при цьому, що велике враження на неї також справила директор Авангардівська НВК Тетяна Кондратюк: - Тетяна Іванівна уособлює собою важного лідера, який не заспокоїться, поки не доб'ється наміченого.

Ми можемо багато планувати в Міністерстві, але всі реформи матимуть успіх лише тоді, коли на місцях є лідери в сфері освіти, керівники дошкільних та шкільних навчальних закладів, готових до змін, які розуміють потреби сучасних дітей і лідер місцевої влади, що підтримує цю роботу, при розподілі бюджетних коштів не забуває про проблеми і потреби системи освіти. В Авангарді ми бачимо прекрасний союз таких лідерів і високий результат їх спільної роботи. Залишається тільки побажати і далі розвивати соціальну інфраструктуру селища.

Під час прес-конференції Міністр коротко змалювала ситуацію, що склалася в дошкільних установах України і розповіла про майбутні реформи в сфері середньої та вищої освіти.

 

Переглянути ФОТО

 

Джерело: Авангардівська селищна рада

11:23

16.06.2017

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0