UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Круглий стіл на тему «Методичне забезпечення організації співробітництва територіальних громад в Україні»

16:26

29.06.2017

27 червня 2017 р. в приміщенні Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (ВАССР) пройшов круглий стіл на тему «Методичне забезпечення організації співробітництва територіальних громад в Україні».

Із вступним словом виступили Микола Поєдинок – заступник Голови - Керівник Виконавчої дирекції ВАССР та Лілія Попова – начальник відділу взаємодії з органами місцевої влади  Департаменту з питань місцевого самоврядування та територіальної організації влади (Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України (Мінрегіон). Далі Олександр Врублевський – експерт з правових питань та співробітництва прокоментував власну мультимедійну презентацію «Методичне забезпечення організації співробітництва територіальних громад: європейські стандарти та національні потреби», а Фурсенко Іван – Перший Заступник Керівника Виконавчої дирекції ВАССР акцентував увагу на питанні щодо місця та ролі асоціацій органів місцевого самоврядування у створенні умов для організації співробітництва територіальних громад.

Після цього присутні на публічному заході експерти обговорили структуру та зміст практичного посібника щодо організації співробітництва територіальних громад в Україні та подальші шляхи щодо удосконалення методичного забезпечення співробітництва територіальних громад у найближчій перспективі.

Учасники круглого столу зійшлися на думці, що і Мінрегіон України, і асоціації органів місцевого самоврядування мають приділяти значно більшу увагу питанням методичного забезпечення співробітництва територіальних громад та створенню більш сприятливих умов для його організації, а також вивченню та поширенню кращих практик і популяризації такої форми правовідносин між громадами як співробітництво.

16:26

29.06.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0