UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

У БІЛОЗІРСЬКІЙ ОТГ ГОЛОСУВАТИМУТЬ ЗА КРАЩІ ПРОЕКТИ ГРОМАДСЬКОГО БЮДЖЕТУ

10:20

20.10.2017

З 30 жовтня по 14 листопада цього року в об’єднаній громаді триватиме голосування за кращі громадські проекти, які вже наступного року будуть реалізовані за кошти сільського бюджету.

Тож кожен житель Білозірської ОТГ, за наявності відповідних документів, зможе підтримати уподобаний проект. Це можна буде зробити в паперовому вигляді, завітавши у відведені години до затверджених Координаційною радою місць для голосування. Це, зокрема, Центр надання адміністративних послуг Білозірської сільської та Ірдинської селищної рад, загальноосвітні школи, будинок культури. Голосувати можна навіть буде у вихідні – завітавши в Білозірську сільську раду.

Об’єднана громада першою в Черкаському районі запроваджує форму прямої демократії щодо розподілу бюджетних коштів шляхом реалізації програми Громадський бюджет. Цей проект дозволяє жителям об’єднаної громади самостійно вирішувати, на які потреби спрямувати частину коштів із місцевого бюджету.

Загалом на фінансування з сільського бюджету жителі Білозірської ОТГ подали 24 проекти, які стосуються практично всіх сфер життєдіяльності громади, на загальну суму 813 тисяч гривень. З них участь у відкритому голосуванні візьмуть 22 проекти.  

– Це й естетичне облаштування населених пунктів, зон відпочинку, будівництво дитячих та спортивних майданчиків, а також екологічні проекти.  Реалізація частини проектів  передбачає до 50 тисяч гривень. разом з тим є й з більш «скромними» бюджетами – для їх втілення вистачить 10 тисяч гривень, - розповідає секретар координаційної ради, спеціаліст фінансового відділу Ольга Пишна. - Проекти, які підтримає своїми голосами найбільша кількість жителів громади, будуть обрані сільською радою для реалізації впродовж наступного року в межах суми 150 тисяч гривень.

Аби волевиявлення було максимально прозорим та об'єктивним, обов'язковою умовою для громадян, які прийдуть голосувати, – мати при собі документи, які посвідчують їх приналежність до Білозірської ОТГ. Організатори наголошують, що проголосувати за уподобаний варіант можна буде лише один раз, щоб штучно не накручувати голоси. 

 

Джерело: silobr.info

10:20

20.10.2017

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0