UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад підписала Меморандум про співпрацю з Українською асоціацією районних та обласних рад

19:29

11.11.2017

 

Між Українською асоціацією районних та обласних рад і Всеукраїнською асоціації сільських та селищних рад підписаний Меморандум про співпрацю.

Пріоритетними напрямками діяльності є навчання представників органів місцевого самоврядування та подальше сприяння якісному поступу децентралізації.

 

 

 

Подія відбулась 10 листопада під час засідання Правління Української асоціації районних та обласних рад. Документ скріплений підписами очільників асоціацій – Сергія Чернова та Миколи Фурсенка.

 

Відповідно до Документу, сторони домовились спільними зусиллями забезпечувати формування законодавчого поля для розвитку реформ направлених на зміцнення інституту місцевого самоврядування.

Також асоціації здійснюватимуть співробітництво у сфері підготовки кадрів для місцевих представництв. Зокрема, в узгодженні позицій, розробці освітніх програм та реалізації короткострокових та довгострокових навчань.

У Меморандумі визначені інструменти, що забезпечуватимуть виконання зазначених завдань. Це – створення робочих груп, залучення фахівців сторін, напрацювання спільних ініціатив, здійснення моніторингу, а також взаємна інформаційна підтримка.

Нагадаємо, що в Україні вже діє неформальне об’єднання між Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України та Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад.

19:29

11.11.2017

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0