UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Активність громад – перший крок до покращення життя

19:07

08.11.2013

«Головне завдання просвітницької роботи  в рамках проекту «Рідне село» – є донесення до свідомості селян ідеї, що покращення життя в державі взагалі і кожної окремої особистості залежить від активної реальної участі громадян в економічному та соціальному житті», - переконаний Вадим Івченко  - керівник виконавчої дирекції асоціації сільських та селищних рад.

Він  взяв участь  у практичному семінарі з питань реалізації та впровадження  проекту «Рідне село», який відбувся днями в приміщенні актової зали Міністерства аграрної політики та продовольства України.  У семінарі також взяли участь  Головні управління сільськогосподарського розвитку ОДА, голови сільських та селищних рад,  дорадча служба Міністерства,  представники USAID «Агроінвест» та інші.

«Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад активно включилась у процес реалізації ініціативи Міністра АПК «Рідне село». Ми обговорюємо її стратегію на рівні області, району і найменшої територіальної громади. Київщина, Чернігівщина, Полтавська, Івано- Франківська - не повний перелік областей, де активно працюють наші територіальні відділення: проводять робочі зустрічі з сільськими головами, територіальними громадами на місцях. Тільки так можна виявити проблемні місця у реалізації проекту, зібрати пакет пропозицій для вдосконалення розвитку кооперативного руху на селі», - каже Вадим Івченко.

«Таке навчання є дуже корисним, особливо для сільських голів. Адже саме вони стануть тією рушійною силою, яка зініціює створення кооперативу з відповідного напрямку на своїй території. Від ініціативи знизу усе розпочинається. Люди повинні виявити бажання, а держава - підтримає. Бо саме принцип «знизу- вгору» закладений у проект «Рідне село», - додав він. 

19:07

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0