UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

ВАССР збирає пропозиції до рекомендацій саміту «Східного партнерства»

11:38

04.05.2018

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад пропонує долучитися до надання пропозицій, що ляжуть за основу при обговоренні рекомендацій на черговому саміті «Східного партнерства».

Робота ініційована Конференцією регіональних і місцевих влад Східного партнерства (CORLEAP), що є суб'єктом подання рекомендацій.

Пропонується внести пропозиції та коментарі до двох основоположних документів:

Пропозиції та коментарі необхідно надіслати на електронну адресу vassr@vassr.org до 15 травня цього року з позначкою у темі листа «CORLEAP».

 

Про CORLEAP

Політичні події в країнах на кордонах ЄС мають прямий вплив на безпеку, стабільність та процвітання Союзу. Саме тому у грудні 2008 року Європейська Комісія започаткувала "Східне партнерство" (Східне Партнерство), метою якого є розвиток відносин з шістьма країнами Східної Європи та Південного Кавказу, а саме Вірменією, Азербайджаном, Білоруссю, Грузією, Молдовою та Україною. Політика Східного партнерства наближає країни-партнери до ЄС покращення торгово-економічних зв'язків, угод про поїздку та інших відповідних політик між ЄС та його сусідами на Сході.

11:38

04.05.2018

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0