UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

З робочим візитом на Сумщині

19:07

08.11.2013

 

 

Міністр аграрної політики та продовольства Микола Присяжнюк 16 липня відвідали Сумщину. У робочій поїздці взяв участь та голова Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Микола Фурсенко.

Як повідомляє прес- служба міністерства АПК у ході робочого візиту Міністр та Голова ознайомиться з технологією збирання ранніх зернових та підготовки ґрунту на ПрАТ Підліснівської філії «Райз-Максимко» та взяли участь у нараді з питань особливостей розвитку аграрного сектору та стратегії розвитку українського села.

«Наше завдання, аби дрібнотоварний виробник зміг виготовляти зернові на такому ж якісному рівні, як і великотоварний. І ми розуміємо, що без кооперативних  елеваторів для дрібнотоварних виробників нам не обійтися. І сьогодні без ініціативи і допомоги Уряду щодо розвитку кооперативного руху на рівні дрібнотоварних виробників та одноосібників ми не зможемо багатовекторно розвивати аграрний сектор, включаючи і соціальні зобов’язання», - наголосив Микола Присяжнюк.

Микола Фурсенко сказав про те, що кооперативний рух на селі набирає обертів. Проте, необхідно прискорити приведення у відповідність законодавчої  бази з цього питання, більше уваги звернути на оподаткування новостворених кооперативів.  Не менш важливі у цьому аспекті земельні питання. Такі зміни до законодавства тільки  посприяють розвитку кооперативного руху.

19:07

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0