UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!»

11:05

10.07.2018

За підтримки Програми розвитку ООН в Україні Національним агентством з питань запобігання корупції спільно і українським громадським проектом масових відкритих онлайн-курсів «Prometheus» створено безкоштовний навчальний онлайн-курс «Конфлікт інтересів: треба знати!», який установив світовий рекорд відсотка успішного завершення, що вищий, ніж показники всіх масових відкритих онлайн-курсів Гарварду та MIT.

Курс розрахований на підвищення рівня стандартів доброчесності щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, а також інших обмежень та зобов'язань, передбачених Законом України «Про запобігання корупції», та сприяє опануванню базовими практичними інструментами для підвищення ефективності виявлення, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання встановлених заборон та обмежень.

На цей час курс «Конфлікт інтересів: требо знати!» налічує понад 13 000 слухачів, більше 40% з яких отримали сертифікати про йото успішне завершення.

Курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» доступний цілодобово, ним можна користуватися з будь-якого комп'ютера з підключенням до мережі Інтернет. Викладачі курсу постійно беруть участь в обговореннях, що відбуваються на платформі курсу, та періодично звертаються з інформаційними листями до слухачів.

Для участі в ньому необхідно зайти на сайт «Prometheus»: https://prometheus.org.ua/ на якому віднайти курс «Конфлікт інтересів: треба знати!» та зареєструватися. 

Постійна адреса курсу:

https://edx.prometheus.org.ua/courses/course-v1:NAZK+COI101+2017_T3/about 

або:

https://goo.gl/1MfYnT

11:05

10.07.2018

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0