UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Міністр молоді та спорту Ігор Жданов відвідав Боратин

10:22

20.07.2018

Ігор Жданов, голова ОТГ Сергій Яручик та начальник відділу з питань фізичної культури та спорту Волинської ОДА Ігор Дмитришин оглянули територію Боратинського спорткомплексу.

«Це один із найкращих сільських спортивних комплексів у Східній Європі, прекрасне місце, де можна займатися спортом, насамперед, дітям, мешканцям Боратина та тим, хто проживає на території ОТГ. Ми говорили, що річне утримання цього комплексу коштує близько 200 тисяч.

Громада зараз сама справляється і несе фінансове навантаження, але щодо розвитку стадіону – потрібно допомагати. Ось, наприклад, ці доріжки під час зайняття спортом є вбивчими для ніг, потрібно класти резинове поліуретанове покриття, яке дозволяє нормально займатися на підготовчому рівні», – сказав Ігор Жданов.

 

Він додав, що доріжки на майданчику планують переробити, а виділити на це кошти обіцяють з Державного фонду регіонального розвитку. Також, за його словами, громада сподівається на субвенцію із державного бюджету щодо будівництва та реконструкції Палаців спорту.

 

 

Джерело: Боратинська сільська рада

10:22

20.07.2018

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0