UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Обговорення стратегії «Рідне село» на Вінниччині заплановано на липень 2012р

20:06

08.11.2013

 

Про це домовились заступник голови Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад , керівник виконавчої дирекції - Вадим Івченко з головою Вінницької обласної ради Сергієм Татусяком та першим заступником голови Вінницької ОДА  Іваном Мовчаном.

Робоча зустріч відбулась у дружній атмосфері. Обговорювали запропонований план проведення заходу, організаційні моменти.

«Важливо, щоб обговорення було живим. Потрібні реальні думки,  пропозиції тих, для кого ця програма відпрацьовується. Територіальна громада Вінниччини має активізуватись і запропонувати своє бачення реалізації програми «Рідне село», - говорив Вадим Івченко.

« Ми повинні почути думку тих, хто вже створив обслуговуючі кооперативи на Вінниччині. Маємо виявити недоліки, щоб їх ліквідувати. Люди, котрі працюють на землі(  маю на увазі дрібних та середніх сільгоспвиробників) повинні почувши досвід тих, хто вже працює у цьому напрямку, реально оцінити свої можливості і надати пропозиції. Тоді ми сформуємо не номінальний пакет пропозицій, акий донесемо до міністра АПК, а  реальний», - додав Івченко.

Для збору пропозицій необхідний час. Із цим погодились влада у Вінницькій області. Тому, не варто поспішати.

Відтак, обговорення запланували на середину липня поточного року.

20:06

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0