UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Марина Порошенко відкрила Інклюзивно-ресурсний центр в Демидівці!

10:48

01.11.2018

31 жовтня 2018 року, дружина Президента України завітала в Омельницьку об'єднану громаду, а саме в с. Демидівка з метою відкриття Інклюзивно-ресурсного центру "Надія". Таким чином, Полтавська область долучилася до Національного проекту Фонду Порошенка "Інклюзивна освіта - рівень свідомості нації".

Під час зустрічі, яка відбулася, Марина Порошенко та Валерій Головко, голова Полтавської ОДА, підписали Меморандум про співпрацю з Національним проектом. Валерію Головку Марина Порошенко передала проекти Медіатеки та Ресурсної кімнати.

Наталя Пирог, директор комунального закладу "Інклюзивно-ресурсний центр "Надія", розповіла Марині Порошенко про історію створення центру та вже існуючі плани на майбутнє. Голова Полтавського регіонального відділення ВАССР - голова Омельницької сільської ради Олександра Шереметьєва подякувала активним та мудрим керівникам Інклюзивно-ресурсного центру за їх роботу по створенню центру та сказала, що на даному етапі розвитку центру зупинятися не збирається. Дружина Президента відмітила, що тут дійсно люди вклали душу.

 

Джерело: Омельницька об'єднана територіальна громада

10:48

01.11.2018

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0