UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Утворено Раду Хмельницького регіонального відділення ВАССР

20:06

08.11.2013

 

    До складу цього  органу увійшли усі керівники районних відділень ВАССР у Хмельницькій області. Рішення прийнято зборами членів асоціації Хмельницького обласного  відділення  15 червня. У зібранні взяли участь перший заступник керівника виконавчої дирекції ВАССР – В.М. Масалітін та заступник  керівника виконавчої дирекції ВАССР з питань внутрішньої політики Н.Л. Ключник.

 

З болем у серці Анатолій Аркадійович Кухаренко – голова Хмельницького регіонального відділення говорив про організацію роботи асоціації у період до проведення загальних зборів 24 квітня. Відтак, закликав учасників зібрання активізувати роботу на усіх рівнях від члені асоціації і до голови ВАССР..

«Задля цього на рівні області створюємо не тільки Раду, але й закріплюємо за її керівними органами спеціальні напрями роботи», - говорив Анатолій Аркадійович.

 У Раді буде діяти Комісія з питань промисловості,  будівництва, транспорту, зв’язку та землекористування . Її запропонували  очолити  Кугаївському сільському голові – Гураль Тетяні Олександрівні.

Питаннями охорони здоров’я, навколишнього середовища, культури, освіти та соціалього захисту, роботі з молоддю та неповнолітніми були запропоновані кандидатури Сатанівського сільського голови – Семенюка Юрія Васильовича та Сатанівського селищного голови – Собкова Альберта Івановича.

Комісію з питань планування бюджету, фінансів, торгівлі та підприємництва  очолить  Поплавський Валерій Миколайович

Для ефективної роботи Комісії з питань інвестицій у сільське господарство, законодавчих актів, що стосуються органів місцевого самоврядування запропонована кандидатура  досвідченого юриста - Кушніра Анатолія Аркадійовича.

«Необхідно, щоб усі члени ради включились у цю роботу, надавали свої пропозиції як по організації роботи організації так і по питаннях, які не вирішуються на рівні територіальних громад», - висловив думку Володимир Масалітін – перший заступник керівника виконавчої дирекції ВАССР.

« Найважливіще сьогодні – сформувати пакет пропозицій  по реалізації проекту «Рідне село», - виступила Н.Ключник. Вона сконцентрувала увагу присутніх на тому, що у областях триває обговорення проекту. Вже є конкретні пропозиції, які надходять до ВАССР. Їх опрацьовують і поступово формують у  пакет для подальшої розробки.

«Так має вчинити і Хмельниччина», - додав Масалітін. «Необхідно акамулювати усі зусилля регіону. Долучити до роботи районні та обласні органи влади, підписавши із ними меморандум про співпрацю».

Про актуальні питання практичного застосування нового антикорупційного законодавства розповів консультант апарату ХОДА з питань запобігання та протидії корупції, радник патронатної служби при голові ОДА – Дончак Р.В.

20:06

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0