UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

ПОСІБНИК ДЛЯ ВИКЛАДАЧА. МІСЦЕВИЙ ЕКОНОМІЧНИЙ РОЗВИТОК

10:35

29.01.2019

Навчальний посібник підготовлено в рамках діяльності проекту міжнародної технічної допомоги «Партнерство для розвитку міст» (Проект ПРОМІС), який впроваджує Федерація канадських муніципалітетів (ФКМ) за фінансової підтримки Міністерства міжнародних справ Канади.

Автори: Вакуленко В., Гринчук Н., Борщ Г., Васильєва Н., Рудницька Р., Проскурнін В., Оленківська Л.

Посібник зосереджує увагу на методологічних і методичних підходах до викладання професійної програми «Місцевий економічний розвиток». У посібнику розглядаються такі теми: основи місцевого економічного розвитку, демократичного врядування, стратегічного планування, маркетингу і брендингу територій, залучення інвестицій і збереження бізнесу, розвитку трудових ресурсів, фінансування та оцінювання місцевого економічного розвитку.

Мета посібника – надати викладачам, тренерам, представникам органів місцевого самоврядування та всім зацікавленим читачам практичні інструменти, поради для проведення навчання, тренінгів, семінарів з питань місцевого економічного розвитку.

Зміст посібника є виключно думкою авторів та не обов’язково відображає офіційну позицію Міністерства міжнародних справ Канади.

 

Завантажити ТУТ

10:35

29.01.2019

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0