UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Оголошення про програми і гранти

10:52

29.01.2019

Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Культура:

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері культури на 2018–2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам.

Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Перший цикл прийому заявок на цей конкурс наразі закрито. Другий цикл буде відкрито з 4 лютого до 11 березня 2019 року. Більше інформації ви зможете знайти в описі програми за посиланням нижче.

 

Більше інформації про Програму (PDF 373 KB)

Аплікаційні форми для індивідуальних заявників (англійською) (DOC 27 KB)

Аплікаційні форми для організацій (англійською) (DOC 25 KB)

 

Програма малих грантів громадської дипломатії уряду США - «Освіта»

Посольство США в Києві оголошує Програму малих грантів громадської дипломатії для підтримки проектів у сфері освіти й культури на 2018-2019 рр. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, українським та американським організаціям, що мають статус неурядових і неприбуткових, а також фізичним особам. Специфічні тематичні пріоритети і програмні вимоги детально описано нижче. Проект має бути призначено для української аудиторії̈, і всі передбачені ним заходи, підтримані грантом Посольства США, повинні відбуватися в Україні.

Перший цикл прийому заявок на цей конкурс наразі закрито. Другий цикл буде відкрито з 4 лютого до 11 березня 2019 року. Більше інформації ви зможете знайти в описі програми за посиланням нижче.

 

Більше інформації про Програму (PDF 175 KB)

Аплікаційні форми для індивідуальних заявників (англійською) (DOC 27 KB)

Аплікаційні форми для організацій (англійською) (DOC 25 KB)

 

Програма книжкових перекладів Посольства США:

Посольство США в Києві оголошує Програму книжкових перекладів на 2019рік. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти українським видавництвам, які матимуть намір перекласти американські книжки українською мовою. Програму спрямовано на подальші зусилля України, що реалізуються шляхом книжкових перекладів і публікацій, у сфері економічних, соціальних та освітніх реформ.

Ці гранти буде призначено на переклад текстів американських авторів, опублікованих американськими видавництвами і присвячених темам, переліченим нижче. Перекладені книжки має бути поширено по університетах і школах, бібліотеках, урядових організаціях та міністерствах, неурядових, медійних та інших установах. Головні критерії для включення проекту в програму – актуальність книжки і висока якість публікації.

Пропозиції розглядатимуться протягом фінансового року в міру надходження.

 

Більше інформації про програму (PDF 362 KB)

Аплікаційна форма (DOC 22 KB)

 

Програма «Гранти для учасників програм обмінів» 2019:

Посольство США в Києві оголошує конкурс за Програмою «Гранти для учасників програм обмінів» 2019. Залежно від наявності коштів, Посольство США надаватиме малі гранти, про які піде мова нижче, випускникам/учасникам програм обмінів і стажування, що фінансуються урядом США.

Програма має на меті активізувати зв’язки між випускниками, стимулювати професійний розвиток, сприяти їх активній участі у проектах, що залучають громадянське суспільство до демократичних перетворень в Україні, а також висвітлюють міцні зв’язки між людьми в Сполучених Штатах та Україні.

Тематичні пріоритети і вимоги програми детально описані в Умовах конкурсу нижче. Заявки приймаються з 15 грудня 2018 року до 15 лютого 2019 року.

 

Умови конкурсу (DOCX 93 KB)

Аплікаційна форма англійською (PDF 366 KB)

Джерело: Посольство США в Україні

10:52

29.01.2019

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0