UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

“Ефективне вирощування плодово-ягідних культур”- тема семінару, який відбувся на Полтавщині

12:06

08.11.2013

7 червня до актової зали Горошинської сільської школи завітали гості. Представники Полтавського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад взяли участь у  семінарі з питань сталого розвитку сільських територій.

Присутні  мали можливість обговорити найболючіші проблеми територіальних громад Полтавщини та одержали практичні поради щодо впровадження  ефективної технології вирощування плодово-ягідних культур.

Своїм досвідом  у цій сфері поділився Микола Олександрович Дикун.

 

“Впровадження технології, яку запропонував Микола Олександрович не тільки сприятиме зайнятості сільського населення, але й додатково збільшить бюджет  дрібного і навіть середнього сільгоспвиробника”,- переконаний  перший заступник  керівника виконавчої дирекції Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад Володимир Масалітін.

“А це на сьогодні питання номер один. Ми повинні хоч якось допомогти селянину  покращити своє  життя. Наше з вами завдання  намагатись зробити усе можливе аби люди не кидали свої домівки у пошуках кращих умов життя у місті.  Відтак, сьогодні - це нова, ефективна технологія  вирощування плодово-ягідніх культур, завтра  - нова економічна модель не тільки збереження , але й розвитку села”,- додав він.

 

            Олександра Іванівна Шереметьєва – Омельницький сільський голова, голова Полтавського регіонального відділення ВАССР поділилась із учасниками зібрання думками з приводу механізмів поліпшення життя сільських мешканців. Вона переконана, що сьогодні важливо  сформувати  партнерські зв’язки між державою, бізнесом та сільськими громадами. Це важливий інструмент у поступальній програмі відродження села.

            У підтвердження слів Шереметьєвої, перший заступник Голови Полтавської ОДА Володимир Васильович Замикула  окреслив діючі механізми держаної підтримки малого та середнього бізнесу в сільському господарстві.

            

12:06

08.11.2013

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0