UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Правління

1. Бабанська Надія Володимирівна, Мостівська сільська рада ОТГ (МИК) 

2. Бондаренко Олександр Вікторович, Радушненська селищна рада (ДНІ) 

3. Гладій Роман Дмитрович, Нововитківська сільська рада (ЛЬВ) 

4. Горбатюк Олег Васильович, Рукшинська сільська рада ОТГ (ЧНВ) 

5. Гусак Богдан Петрович, Липинська сільська рада ОТГ (ВОЛ) 

6. Дударь Іван Іванович, Кочубеївська сільська рада ОТГ (ХЕР) 

7. Замідра Сергій Володимирович, Немішаївська селищна рада (КИО) 

8. Карпенко Валентина Федорівна, Парафіївська селищна рада ОТГ (ЧНГ) 

9. Кіяшко Петро Миколайович, Веселівська селищна рада ОТГ (ЗАП) 

10. Козаченко Олексій Петрович, Байдівська сільська рада (ЛУГ) 

11. Кулик Анатолій Романович, Байковецька сільська рада ОТГ (ТЕР) 

12. Кучерявий Леонід Григорович, Димерська селищна рада (КИО) 

13. Кучма Володимир Володимирович, Кіптівська сільська рада ОТГ (ЧНГ) 

14. Лейбзон Савелій Нолєвич, Музиківська сільська рада ОТГ (ХЕР) 

15. Лущак Анатолій Романович, Старолисецька сільська рада (ІФР) 

16. Масалітна Надія Іванівна, Садівська сільська рада (СУМ) 

17. Миклащук Ігор Миколайович, Паланська сільська рада ОТГ (ЧРК) 

18. Мосюк Іван Васильович, Старунська сільська рада (ІФР) 

19. Музичка Людмила Анатоліївна, Потіцька сільська рада (КИО) 

20. Онищук Іван Анатолійович, Городницька селищна рада ОТГ (ЖИТ) 

21. Оніщук Людмила Олександрівна, Користівська сільська рада (РІВ) 

22. Панич Володимир Михайлович, Коблівська сільська рада ОТГ (МИК) 

23. Перепичай Володимир Миколайович, Станіславчицька сільська рада (ВІН) 

24. Поліщук Віктор Васильович, Златопільська сільська рада (КІР) 

25. Романюк Василь Станіславович, Якушинецька сільська рада ОТГ (ВІН) 

26. Романюта Микола Васильович, Ісковецька сільська рада (ПОЛ) 

27. Смалько Сергій Анатолійович, Шевченківська сільська рада (ЧРК) 

28. Фурсенко Микола Іванович, Фурсівська сільська рада ОТГ (КИО) 

29. Христенко Микола Васильович, Розумівська сільська рада (КІР) 

30. Хрустовський Сергій Григорович, Авангардівська селищна рада ОТГ (ОДЕ) 

31. Чернікова Вікторія Вікторівна, Першотравнева сільська рада (ДОН) 

32. Чуб Ігор Леонідович, Залізнична селищна рада (ЗАП) 

33. Шемота Марина Василівна, Лугівська сільська рада (ЗАК) 

34. Шереметьєва Олександра Іванівна, Омельницька сільська рада ОТГ (ПОЛ) 

35. Шматенко Сергій Вілійович, Виноградівська сільська рада (ХЕР) 

36. Шова Аркадій Костянтинович, Мамалигівська сільська рада ОТГ (ЧНВ) 

37. Шустов Микола Васильович, Олександрійська сільська рада ОТГ (РІВ)

38. Поєдинок Микола Сергійович, Заст. Голови з виконавчої роботи

 
Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0