UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Пам’яті Михайла Костянтиновича Чекмана

20:08

08.11.2013

3 – 4 серпня під егідою Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад та виконавчого комітету Дунаєвецької селищної ради (Хмельницька область) завершився фінальний турнір «Пам’яті Михайла Костянтиновича Чекмана» - засновника та фундатора органів місцевого самоврядування Хмельниччини та України в цілому, міського голови Хмельницької територіальної громади, який одинадцять років тому разом з дружиною трагічно загинув в автомобільній катастрофі.

«Людина живе до того часу – поки про неї пам’ятають», - а тому увіковічення пам’яті за задумкою Голови Хмельницького регіонального відділення Анатолія Кухаренка через популяризацію розвитку футболу в сільських територіальних громадах (Михайло Костянтинович був уродженцем саме села, мальовничого куточка на Поділлі - Чанькова) було основним лейтмотивом змагань. Адже  в попередніх відбіркових змаганнях взяло участь 42 сільських, селищних команди Західного і Центрального району нашої республіки. До фіналу потрапило п’ять найкращих: «Товтри» - с. Нігин, Кам’янець – Подільський район, «Заслав’я» -  селище Віньківці, Хмельниччина, «Чайка» - с. Глибочиця Житомирського району Житомирської області, команда с. Мала Любаша Костопільського району Рівнинщини та ФК «Крила Рад» селище Дунаївці.

Фінальний акорд змагань пройшов на високому організаційному рівні: безкоштовне харчування учасників змагань, призи переможцям і переможеним, кубки, медалі, нагороди, ну і звичайно, основний трофей – великий перехідний кубок, який у впертій та безкомпромісній боротьбі завоював ФК «Крила Рад», обігравши в серії одинадцятиметрових у фіналі «любашанців» з Рівного, третє місце за «Чайкою» з Житомирщини, яким теж, до речі,  дісталась «бронза» в серії одинадцятиметрових. Трішки не дотягнули до медалей «заславці» з одноіменної команди «Заслав’я» під керівництвом умілого наставника та професіонала справи Петра Бабія.

Приємно відмітити, що деякі команди прибули на фінальний турнір разом із своїми очільниками влади на селі, це зокрема Малолюбашинський сільський голова Світлана Ковальчук Рівненська область, село либочиця Житомирської області з заступником сільського голови гравцем команди Семетюком Валерієм Дмитровичем.

Турнір видався на славу. Сільські спортсмени чекають на нові баталії, а пам'ять про Михайла Костянтиновича Чекмана буде Вічною.

20:08

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0