UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Карпенко Валентина Федорівна

18:33

13.01.2014

Народилася 3 січня 1947 року в м.Ічня Чернігівської області.За фахом- вчитель. В1968 році закінчила фізико-математичний факультет Ніжинського державного педагогічного інституту.

Здобувши освіту,віддала перевагу роботі і проживанню не в м.Ічня, а в смт.Парафіївка Ічнянського району Чернігівської області.

З серпня 1968 року по квітень 2002 року незмінно працювала в Парафіївській середній школі вчителем математики,організатором позакласної та позашкільної виховної роботи, а в останні 10 років заступником директора школи з навчльної та виховної роботи.

Валентина Федорівна брала активну участь у громадському житті Ічнянщини, ініціатор багатьох суспільно-корисних починань. Автор численних публікацій в районній газеті «Трудова слава»,обласних газетах, всеукраїнських виданях. Сатті Карпенко В.Ф. друкувалися за кордоном, зокрема в газеті «Ukrainian Nevs».

Впродовж багатьох років на громадських засадах працювала редактором громадсько-політичної газети «Ічнянщина».

Нині, вже дванадцятий рік Валентина Федорівна працює на посаді Парафіївського селищного голови.

Парафіївська селищна рада, яку очолює Карпенко В.Ф. по площі і кількості населення займає перше місце серед сільських і селищних рад Ічнянського району.

Одружена.Чоловік Карпенко Григорій Іванович – вчитель, пенсіонер.Син Володимир – оператор ТОВ «Савік Шестер Студія».

 

Девіз, яким керується Валентина Федорівна в своїй роботі: «Обіцяти золоті гори – сором, а не зробити того, що можеш – гріх».     

18:33

13.01.2014

Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0