UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

У Хмельницькому відбулась розширена нарада з питань розвитку сільських селищних територій

08:03

08.11.2013

 

05 березня 2013 року в місті Хмельницькому відбулась розширена нарада з питань розвитку сільських селищних територій, за участю сільських селищних голів, працівників аграрно-промислового комплексу районів області та обласних структур, фермерів, переробників сільхоз продукції, холдингів.

В нараді прийняли участь Голова обласної державної адміністрації – Ядуха  Василь Степанович, Голова обласної Ради – Дерикот Микола Васильович, заступник голови обласної державної адміністрації з питань агропромислового комплексу – Галищук Володимир Іванович, голова Хмельницького регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Дунаєвецький селищний голова Анатолій Кухаренко.

Питання розвитку територіальних громад Хмельниччини, зайнятість населення, створення кооперативів, проблеми і перспективи сіл, селищ стали леймотивом у виступом найвищих посадовців області.

Цілий ряд зауважень та слушних думок було висловлено виступаючими. Це в першу чергу державна та обласна фінансова допомога при становлені кооперативів, роль сільського, селищного голови у забезпеченні життєдіяльності громади, правова база та підвищення ініціативності місцевих жителів  в покращені сімейних місцевих бюджетів.

Регіональне відділення ВАССР Хмельницької області

08:03

08.11.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0