UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Звернення до жителів сіл та селищ

19:15

23.01.2014

 

Шановні жителі сіл та селищ України!

22 січня 2014 року в м.Харкові відбулося розширене засідання Ради Національного конгресу органів місцевого самоврядування України, представником якої є Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад.

Нагадаємо, що згідно підписаної угоди між Українською асоціацією районних та обласних рад, Асоціацією міст України та Всеукраїнською асоціацією сільських та селищних рад Рада конгресу складається із 18 членів, по 6 представників від кожної Асоціації.

Узгодження позицій Ради Конгресу, де окрім членів Ради були присутні Президент Української асоціації районних та обласних рад, президент Асоціації міст України, голови обласних рад, члени правління ВАССР, було напруженим.

Схід, Захід та Центральна Україна - кожен мав свою позицію. Проте спільною була одна – припинити кровопролиття людей, сісти за стіл перемовин, враховуючи не політичні уподобання, а реальні можливі шляхи виходу із кризового стану.

Рада Конгресу не підтримала ті пропозиції, які носили відверто політичний характер і не виявляють волю усіх членів органів місцевого самоврядування, вона висловлюється за справедливе, безкровне, аполітичне і просто людське віднайдення виходу із кризи. Сипаратиські настрої конфліктуючих сторін порушують унітарність України і можуть призвести до розколу  держави. Рада  засуджує насильницький характер врегулювання суспільного конфлікту.

У ході дискусій Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад відстоювала свою позицію, підтримала компромісні рішення Ради Конгресу, які носять аполітичний характер і не провокують розгортання міжрегіональної ворожнечі.

Ми закликаємо усіх приймати холодні, виважені рішення аби зберегти життя людей, демократію в країні та унітарність держави!

Текст узгодженого Звернення опублікований на сайті ВАССР (http://vassr.org/).

 

З повагою,

Виконавча дирекція ВАССР                  

19:15

23.01.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0