UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Звернення розширеного засідання Правління Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

10:34

17.02.2014

З В Е Р Н Е Н Н Я

Розширеного засідання Правління

Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад

 

м. Київ, 14 лютого 2014 року

        Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад, представляючи інтереси своїх членів - 8600 (із наявних 11000) органів місцевого самоврядування сільських територій, враховуючи загострення суспільно-політичної ситуації на всій території України, звертається до

Президента України,

Кабінету Міністрів України,

Голови Верховної Ради України,

Лідерів опозиційних сил:

   В. Кличка – «Удар Віталія Кличка»,

         О. Тягнибока – ВО «Свобода»,

     А. Яценюка – ВО «Батьківщина»,             

                                           Лідерів громадських організацій

 

Згідно Конституції України, чинного законодавства громадяни нашої держави мають право збиратись мирно, проводити мітинги і демонстрації, вільно виражати свої погляди і переконання. Дотримання прав громадян є невід’ємною частиною правової держави. Ніхто не може і повинен обмежувати це право.

Виражаючи волю більшості членів асоціації заявляємо, що ми стоїмо на позиції мирного врегулювання суспільно-політичної ситуації, збереження цілісності території нашої країни, миру та стабільності.

Звертаємось до всіх представників єдиної дружної великої родини, назва якої Україна: поважайте точку зору один одного, шукайте компроміс, разом працюйте над вирішенням ситуації заради загальнонаціональних інтересів, заради дітей і всього українського народу.

Ми, як керівники територіальних громад базової ланки органів місцевого самоврядування, відповідальні особи,  докладаємо  усіх зусиль, щоб у складній ситуації, яка склалась у країні,  наші громадяни  зберігали спокій, виваженість та толерантність, були керованими.

Натомість вважаємо за необхідне вимагати від органів державної влади забезпечення достойних умов проживання в  українських селах та селищах, захисту громадянських прав та збереження гарантованих Конституцією України свобод.  Лідери опозиційних сил повинні мирно відстоювати позиції з врахуванням волі народу та загальнонаціональних інтересів.

Ми не можемо допустити розділу України, наша держава має бути цілісною та незалежною. Кровопролиття, насильство та свавілля має бути негайно припинено.

 Наше головне завдання – відстояти інтереси українського селянства!

 

Вимагаємо:

 

  1. Проявити політичну волю влади для прискорення вирішення конфліктної ситуації, забезпечення миру й стабільності у державі.
  2. У зв’язку з масовими акціями протесту всі подальші кроки щодо подолання політичної кризи в Україні вирішувати шляхом переговорів та ухвалення рішень виключно у правовий спосіб в межах Конституції України.
  3. Унеможливити розпалювання сепаратистських настроїв, що порушують унітарність України і можуть призвести до розколу держави.
     
  4. Припинити використання  різких підбурюючих закликів до насильства і конфронтації у будь-яких проявах.
  5. Провести об’єктивне розслідування всіх випадків смертей, побиття людей під час їх участі в акціях протесту та притягнути винних до відповідальності.

 

 

 

10:34

17.02.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0