UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Про створення науково-методичної комісії з розвитку сільських територій та дорадництва

02:00

27.02.2013

Відтепер в Україні діятиме науково-методична комісія з розвитку сільських територій та дорадництва. Її було створено державною установою «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта».
30 січня 2013 року відбулось організаційне засідання новоствореної науково-методичної комісії. До її складу увійшли представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Державної установи «Науково-методичний центр інформаційно-аналітичного забезпечення діяльності вищих навчальних закладів «Агроосвіта», науково-педагогічні та педагогічні працівники вищих навчальних закладів Мінагрополітики, НУБіП України, Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад, Національної асоціації сільськогосподарських дорадчих служб України, ННЦ «Інститут аграрної економіки».
Науково-методична комісія з розвитку сільських територій та дорадництва працюватиме за декількома напрямками. По-перше, вона координуватиме діяльність навчально-практичних центрів розвитку сільських територій, створених на базі вищих навчальних закладів Міністерства аграрної політики та продовольства України. Окрім того комісія забезпечуватиме навчання сільських та селищних голів, зокрема готуватиме навчальні програми для їх короткотермінового навчання.
Також науково-методична комісія з розвитку сільських територій та дорадництва сприятиме поглибленню співпраці навчально-практичних центрів розвитку сільських територій з галузевими асоціаціями, дорадчими службами та місцевим самоврядуванням. Залучатиме студентів до діяльності сільських та селищних рад для написання курсових та дипломних робіт, розробки проектів розвитку територіальної громади, участі в соціально-економічному розвитку села.
 

02:00

27.02.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0