UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Представники ВАССР взяли участь у роботі XVI-ї Генеральної Асамблеї Румунської асоціації місцевих громад (ACoR)

02:00

25.02.2013

 

На запрошення  Президента Румунської асоціації місцевих громад (ACoR) п. Еміла Драгічі заступник  керівника виконавчої дирекції ВАССР В. Савченко взяв участь у роботі XVI-ї Генеральної Асамблеї Румунської асоціації місцевих громад (ACoR), яка нещодавно відбулася у  Бухаресті.

Українську делегацію також представляли Голова Чернівецької обласної ради М. Гайничеру, Балківецький сільський голова Л. Урсакій та експерт Програми Ради Європи «Посилення місцевої демократії та підтримка реформ місцевого самоврядування в Україні» І. Абрам’юк.

У своєму виступі на XVI-й Генеральній Асамблеї Румунської асоціації місцевих громад (ACoR) В. Савченко доповів  про стратегічні плани ВАССР, співпрацю з Програмами Ради Європи в Україні та наміри налагодження співробітництва  з організаціями органів місцевого самоврядування інших країн з метою ознайомлення з кращими практиками та обміном досвідом.

Участь у роботі XVI-ї Генеральної Асамблеї Румунської асоціації місцевих громад (ACoR) надасть Всеукраїнській Асоціації сільських та селищних рад  можливість налагодити тісні  зв’язки та співпрацю з спорідненими асоціаціями інших країн.

02:00

25.02.2013

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0