UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

На допомогу сільському голові Знайти бухгалтера для сільської ради стане простіше

15:09

12.03.2014

Питання ведення бухгалтерського обліку для сільських та селищних рад довгий час  ускладнювалось тим, що спеціаліст бюджетної установи повинен був  мати не тільки відповідну освіту, кваліфікаційний рівень, але й стаж роботи  не менше 5 років.  Тепер ситуація змінилась.

Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад виступила одним із ініціаторів  розгляду питання про необхідність прощення вимог до професійно-кваліфікаційного рівня головного бухгалтера бюджетної установи, визначених Типовим положенням про бухгалтерську службу бюджетної установи . Положення затверджено постановою КМУ від 26.01.2011 №59.

Робоча група до складу якої увійшли представники міністерств та відомств, асоціацій органів місцевого самоврядування розробили пропозиції щодо внесення змін до Типового положення.

Документ доповнено підпунктами відповідно до яких особа, яка претендує на посаду головного бухгалтера у сільській, селищній раді, а також бюджетній установі, що утримується за рахунок коштів місцевих бюджетів та якій не підпорядковані інші бюджетні установи, повинна мати повну вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста та стаж роботи за фахом не менш, як 2 роки.

 

 Якщо ж особа претендує на посаду спеціаліста, на якого покладається виконання обов’язків бухгалтерської служби у сільській, селищній раді, а також бюджетній установі, що утримується за рахунок коштів місцевих бюджетів та якій не підпорядковані інші бюджетні установи, якщо у них не утворюється бухгалтерська служба, то спеціаліст повинен мати вищу освіту відповідного професійного спрямування за освітньо- кваліфікаційним рівнем магістра, бакалавра, спеціаліста, молодшого спеціаліста  та стаж роботи за фахом не менш як 1 рік.

15:09

12.03.2014

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0