UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: office@communities.org.ua

 

Чумаківська сільська рада

1

Сільський голова:

СТЕЦЬ Валентина Іванівна

Секретар:

Контакти:

52024, вул. Шкільна, 13, с. Чумаки
Дніпропетровського району,
Дніпропетровської області
тел.: 056-729-22-07, факс: 056-729-22-05
e-mail: dnchumaksil@gmail.com

Візитка громади:

Щоби села були красивими, 

а життя в них – достойним!

 

Чумаківська громада впевнено тримає стратегічний курс на поворот українського села від виживання до розвитку. Завдяки цьому вона стала однією з найбільш успішних серед аналогічних спільнот Дніпропетровського району: за активністю з подолання кризових явищ і вирішення завдань своєї еволюції. У тісній взаємодії з сільською владою працює громадська організація «Асоціація розвитку місцевих громад».

Засновано Чумаківську сільську раду в 1959 році. 

Територія сільської ради становить 12151,3 га, на якій розташовані підпорядковані їй села: Чумаки, Зоря, Маївка та Виноградне. Центральним є село Чумаки.

Завантажити візитку громади

Мапа:

Географічне розташування:
Географія та природний потенціал: Чумаківська сільська рада знаходиться на території Дніпропетровського району Дніпропетровської області в 20 км в північно-західному напрямку від промислового та культурного міста-мілліонника Дніпропетровська та межує з Новомосковським, Магдалинівським і Петриківським районами.
Географічні координати: 48°39′12″ пн. ш. 34°52′36″ сх. д. Середня висота над рівнем моря - 66 м.
Клімат: помірний, теплий, вологий.
Природні ресурси:
Флора: листяні дерева і трав’янисті рослини на місцевості, не зайнятій під сільськогосподарськими угіддями, багато лікарських рослин.
Фауна: тварини зони лісостепу і степу, мисливські угіддя.
Корисні копалини: будівельна сировина (глина, пісок).
Природні ресурси: земельні ресурси (дуже родючі чорноземні ґрунти різних
типів), штучні канали для зрошування, штучні та природні водойми, які потребують
благоустрою. Промислового лісу немає, але є лісосмуги рекреаційного призначенн
Інфраструктура:
Інформаційне забезпечення: Сформовано сприятливе середовище для запровадження інформаційно-комунікаційних технологій у діяльність органу місцевого самоврядування (Е-врядування), які поступово стають міцною ланкою між органом влади, населенням та бізнесом.
Дорожньо-транспортна інфраструктура: Всі дороги у населених пунктах мають тверде асфальтове покриття та встановлені дорожні знаки. Реконструйована мережа вуличного освітлення.
Зв’язок населених пунктів з м. Дніпропетровськ здійснюють щоденні автобусні рейси до: с. Зоря – 21 рейс, с. Чумаки – 14, с. Маївка та Виноградне – по 8 рейсів.
Найближча залізнична станція – с. Балівка – знаходиться на відстані 11 км. Через с. Чумаки проходить транспортний шлях регіонального значення Дніпропетровськ-Петриківка-Царичанка-Кобеляки-Решетилівка – трасса, яка сполучає Дніпропетровську область із сходом України, і по якісній трасі Полтава – Київ можна дістатися до столиці України, а через Харків - до сусідньої Росії.
Телекомунікаційні системи: Населений пункт в достатній мірі телефонізований. Близько 100 абонентів обслуговує АТС «Sitel». Стільниковий зв’язок забезпечується операторами Kyivstar та MTS.
Доступ до мережі Інтернет забезпечується компаніями «Укртелеком» та «PeopleNet». На даний час реалізовано проект по підключенню населеного пункту до високошвидкісного інтернету.
Трудові ресурси:
Демографічна характеристика території: кількість домогосподарств – 1475, в яких проживає 3368 чол., з них 649 – діти віком від 0 до 17 років, 936 – молодь віком від 18 до 35 років, 1038 - працездатне населення та 745 – пенсіонери. В національному вимірі це українці, росіяни, білоруси, вірмени, в статевому вимірі: жінок – 1742, чоловіків - 1626.
Господарський потенціал села:
Фінансово-кредитна система: підприємства та населення громади обслуговує відділення «Приватбанку» та банкомат «Приватбанку», які знаходяться у с. Чумаки.

Підприємництв:о на території сільської ради знаходяться 10 фермерських господарств та 20 підприємств різних форм власності (найбільші з них: СПП «Чумаки», Молочно-виробничий комплекс «Єкатеринославський», ТОВ «РОМЕРМ», ЧУМАКІВСЬКА СІЛЬСЬКА ГРОМАДАПП «Перемога АВК», ТОВ ВЗФ «Зоря Дніпропетровська», ТОВ «Торгівельно-транспортна компанія», ТОВ «Укртехбуд», ТОВ «Восток», ТОВ «Онікс»). Основні напрямки діяльності підприємств – виробництво та переробка сільськогосподарської продукції. виготовлення ковбасних виробів та напівфабрикатів. Торгівельні послуги населенню надають 7 приватних магазинів, в яких, крім промислової та продовольчої групи товарів, можна придбати також господарчі речі, будівельні матеріали, запчастини для авто-, вело- та мототехніки, насіння, корма та добрива. У кожному селі впорядковано ринкові площі. Працює також перукарня "Лада" з традиційним набором послуг: зачіски, манікюр, педикюр.
Інноваційний потенціал:
Електропостачання: живлення на села поступає через розподільчі підстанції, потужності яких достатньо для побутових та промислових потреб.
Водопостачання та каналізація: водопостачання – 100%. Для побутового водопостачання використовуються 5 свердловин. Їх потужність зможе забезпечити будь-яке виробництво.
Газифікація: рівень газифікації сіл Чумаківської сільської ради – 96%.
Магістральний газопровід середнього тиску може забезпечити побутове споживання та промислове виробництво.
Житловий фонд: Загальний житловий фонд по Чумаківській сільській раді становить 1110 приватних житлових будинків та 24 багатоквартирних житлових будинки (346 квартир). Його обслуговує житлово-комунальне підприємство «Комунальник».
Благоустрій: село Чумаки у 2012 році стало переможцем конкурсу з благоустрою серед сіл та селищ Дніпропетровської області. У 2013 році розроблена «Схема санітарної очистки та прибирання населених пунктів Чумаківської сільської ради». Тепер у всіх селах
встановлені металеві баки для збору твердих побутових відходів, для вивозу яких використовується спеціалізована техніка
Конкурентні переваги:

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0