UA EN

04053, Україна, м. Київ,
вул. Січових Стрільців, 73 (13 поверх)
тел./факс: (044) 5859012, (044) 5859015
e-mail: vassr@vassr.org

Комунарiвська сiльська рада

осв`ячення криниці

сільський ДНЗ "Казка"

під час районного фестивалю імені Руданського

бібліоміст

1 2 3 4 5

Сільський голова:

Фурман Галина Василівна

Секретар:

Яремчук Лілія Миколаївна

Контакти:

Вінницька обл., Калинівський р-н,
с. Комунарівка, вул. Леніна, буд. 25, 22426
Комунарівська сільська рада
Контактні телефони: 04333-38423

Візитка громади:

Мапа:

Географічне розташування:
Село Комунарівка знаходиться на відстані 15 кілометрів від адміністративного центру Калинівка та на відстані 41 км. від обласного центру м. Вінниця. Через село протікає річка Постолова.
Природні ресурси:
Рельєф поверхні – рівнинний.
Інфраструктура:
Трудові ресурси:
До складу територіальної громади входить один населений пункт — село Комунарівка, в якому проживає 1250 осіб, нараховується 526 дворів.
В селі Комунарівка проживає 3 учасники бойових дій, 27 одиноких престарілих громадян, 120 дітей війни, 41 учасник війни, 58 ветеранів праці, 2 учасники ліквідації аварії на ЧАЕС, 9 багатодітних сімей.
Господарський потенціал села:
На території сільської ради розташовані такі підприємства: Калинівську філія ПрАТ «Райз-Максимко», яку очолює Тишко Сергій Миколайович, ТОВ «Мрія», ТОВ «Пиківський рибцех», установи: Комунарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів на 200 місць, на даний час навчається 125 учні; дитячий навчальний заклад на 60 місць, на даний час відвідує дитячий навчальний заклад – 60 дітей. Також є ФАП, аптека, три магазини, кафе-бар, Будинок культури, бібліотека, відділення зв’язку. Діє два молокоприймальні пункти. Село на 99% газифіковане.
В селі діє церква Присвятої Богородиці Московського патріархату (настоятель отець Антоній), яка дбає про духовний розвиток своїх парафіян. Відзначаємо пристольний празник села 21 вересня..
В селі функціонує футбольна команда «Темп», яка займає призові місця як між сільськими командами так і в районних змаганнях.
Інноваційний потенціал:
Конкурентні переваги:
Концепція розвитку сільських територій очима органів місцевого самоврядування

У травні Всеукраїнська асоціація сільських та селищних рад за сприяння проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку» провела низку круглих сто

OPEN ECONOMIC FORUM 2:0